Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Frillesås FF
Fotboll
Frillesås FF matchbokning    Domare
2017-05-09 23:29


 April 2017      Domare
 Ons 26 11m P17-19-Trönninge kl 19:00 
 Fre 28 9m F13-Centern kl 18:45 Max Hovenius
 Lör 29 11m F15-16-Alet kl 12:00 
  9m P13-Kullavik kl 14:30 Arvid Vikingsson
  7m F06- kl 16:00 Liam/Albin P
 Sön 30 7m F07-Varbergs BOIS kl 12:00 Adam Bohlin
 Maj 2017      Domare
 Ons 3 11m P17-19-Tölö kl 19:00  
 Fre 5 7m F06-SRG kl 18:00 Ida Fallström
  11m Dam-Hyltebruk  kl 19:00 
 Lör 6 7m P07-Träslöv kl 11:00  Julia S/Ida B
  7m P07-Värö kl 12:30 Julia S/Ida B
  11m P14-Åsa  kl 16:00  Amadeus
 Sön 7 9m F14-Vessigebro  kl 14:00  Neo Flood
   9m P13-Tölö kl 17:00  William Nordenhult
 Mån 8 11m P16-Lilla Träslöv kl 19:00 
 Fre 12 7m F06-Onsala kl 18:00 Ida B/Wilma
 Lör 13 7m P11-Derome  kl 10:30 Hanna/Mathilda
   9m F14-Tofta kl 12:00 Max
   7m F07-Träslövsläge kl 12:30 Adam Bohlin
  11m P14-LillaTräslöv kl 16:00 Bekim Batania
 Sön 14 9m F13-VGLT kl 14:00  Andreas B
  9m P12-Onsala  kl 16:00 Arvid V
   9m P13-  kl 17:30 Arvid B
 Mån 15 11m F15-16-Getinge kl 19:00 
 Ons 17 11m P17-19-Onsala kl 19:00 
 Fre 19 11m Dam-Tölö  kl 19:00 
 Sön 21 9m P12-VarbergsBOIS kl 16:00 Neo Flood
  9m P13-Slöinge kl 17:30 Amadeus Enhager


 Mån 22 11m P16-Lerkils IF kl 19:00 
 Ons 24 9m F14-LGM  kl 18:30 Ternevi
  11m P14-Hovås-Billdal kl 18:30  Jonathan?
 Fre 26 7m F 06-IFK Fjärås kl 18:00 Adam
 Lör 27 7m P07-Åsa kl 11:00  Marcus/Tommy
  7m P07-Träslövsläge kl 12:30 Theodor/Alexander
  7m F07-Lilla Träslöv kl 14:00 Ida B
  7m F06-Onsala kl 16:00 Axel/Eric
 Sön 28 7m P11-Tvååker kl 17:00 Frida
  9m P13-Fjärås kl 17:00 Max Hovenius
  9m F13-Träslövsläge kl 18:30 Neo
 Ons 31 11m P17-19-Lerkil  kl 19:00 
 juni 2017     Domare
 Fre 2 11m Dam-Astrio kl 19:00  
  7m F04-05-Trönninge kl 18:45 ?
 Lör 3 5m (F7år) Plan 1 A-B kl 11:00 Majken
  5m Plan 2 C-D  kl 11:00 Emilia
  5m Plan 1 kl 11:15 Majken
  5m Plan 2 kl 11:15 Emilia
  5m Plan 1 kl 12:00 Majken
  5m Plan 2 kl 12:00 Emilia
  11m P16-Onsala kl 13:00 
  9m F14-IFK Fjärås kl 14:00 Neo Flood
 Sön 4 9m F13-Trönninge kl 12:00 Arvid Vikingsson
  11m P14-Tölö kl 15:00 Jonathan?
  9m P12-Tofta kl 16:00  
  11m F15-16-Fjärås Kl 17:00  
  9m P13-Veddige kl 17:30  
 Tis 6 7m F06-Onsala kl 10:00 
 Ons 7 11m P17-19-Åsa kl 19:00  
 Lör 10, 9m P13-Kif kl 10:00 Arvid V
  7m P07-Veddige kl 11:00 Julia/Moa
  7m, P07-Trönninge kl 12:30 Julia/Moa
 Sön 11 11m Dam-Halmstad kl 15:00 
  9m P12-KSK kl 16:00 Amadeus
 Mån 12 11m P16-Tofta kl 19:00 
 Tors 15 11m F15-16-Apel  kl 19:00 
 Lör 17 7m F07-SRG kl 11:00 Ida B
  5m P9år Plan 1 kl 12:00  P03 dömer
  5m Plan 2 kl 12:00 

                        

 

  5m Plan 1  kl 12:45 
  5m Plan 2 kl 12:45 
  5m Plan 1 kl 13:30 
  5m  Plan 2  kl 13:30 
  5m Plan 1  kl 14:15 
  5m  Plan 2 kl 14:15 
 Sön 18 7m P11-Vinberg kl 11:00 Adam
  7m F06-Värö kl 16:00 P03
  9m P13-Tofta kl 17:00 Karl
 Tis 20 7m F06-Onsala kl 18:00  Moa
 Tors 22 9m, F14-Apel kl 18:30 William
 Sön 25 7m P07-Varbergs GIF kl 11:00 Ida B
  7m P07-Lilla Träslöv  kl 12:30 Karl
  11m P14-Onsala kl 14:00 Jonathan?
  11m Dam-Skrea kl 17:00 
 Mån 26 11m P16-SRG Himledalen kl 19:00 
 Ons 28 11m P17-19-Veddige kl 19:00  
 Fre 30 11m Dam-Vessigebro kl 19:00  

 


Nyhetsarkiv
Prisutdelning 20182018-10-14 10:41
Toca Football2018-10-08 12:35
2015-09-15 09:17
Swish 2015-05-31 15:53
Uteförrådet2015-04-12 21:00
"Spelklar"2015-04-10 21:15
Bortamatchen fotboll App2015-03-29 18:22
Konstgrästider i april2015-03-28 14:05
En helt ny hemsida!2015-02-10 22:40
 
Gynna våra Sponsorer
Guld Sponsor